Шановні колеги!

Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості. Молодь – майбутнє держави. І саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці студенти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати фахівцями своєї справи та патріотами України. У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Тож від щирого серця зичу подальших творчих трудових досягнень, оптимізму, добробуту та здоров’я.

Президент

Буковинського університету                                                               професор Маниліч М.І.

01-10-2019