Робота акредитаційної комісії

З 04.06. по 06.06. 2018 року відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. №978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» у Коледжі Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» працювала експертна комісія МОН України у складі:

- Ніконов Олег Якович – професор кафедри комп’ютерних технологій і мехатроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктор технічних наук, голова комісії;

- Соломко Людмила Андріївна – голова циклової комісії програмного забезпечення Відокремленого структурного підрозділу Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», викладач вищої категорії.

Комісія оглянула базу навчального закладу, провела контрольні зрізи знань студентів, перевірила навчально-методичне забезпечення, інформаційну базу та інше.

Висновки акредитації 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» 2018р.

06-06-2018