Робота акредитаційної комісії

    З 04.06. по 06.06. 2018 року відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. №978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» у Коледжі Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» працювала експертна комісія МОН України у складі:

  - Ніконов Олег Якович – професор кафедри комп’ютерних технологій і мехатроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктор технічних наук, голова комісії;

  - Соломко Людмила Андріївна – голова циклової комісії програмного забезпечення Відокремленого структурного підрозділу Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», викладач вищої категорії.

   Комісія оглянула базу навчального закладу, провела контрольні зрізи знань студентів, перевірила навчально-методичне забезпечення, інформаційну базу та інше.

 

Висновки акредитації 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» 2018р.

 


06-06-2018

Останні новини

Якби ти нас, Тарасе, чув...

Цими прекрасними березневими днями ми вшановуємо пам'ять про основоположника нової української літературної мови ? Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулося засідання круглого столу.

Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання президента університету професора Маниліча М.І. з нагоди 8 Березня

Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.


Всі новини