Робота акредитаційної комісії

    З 04.06. по 06.06. 2018 року відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. №978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» у Коледжі Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» працювала експертна комісія МОН України у складі:

  - Ніконов Олег Якович – професор кафедри комп’ютерних технологій і мехатроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктор технічних наук, голова комісії;

  - Соломко Людмила Андріївна – голова циклової комісії програмного забезпечення Відокремленого структурного підрозділу Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», викладач вищої категорії.

   Комісія оглянула базу навчального закладу, провела контрольні зрізи знань студентів, перевірила навчально-методичне забезпечення, інформаційну базу та інше.

 

Висновки акредитації 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» 2018р.

 


06-06-2018

Останні новини

Правовий брейн-ринг «Я МАЮ ПРАВО» провели для студентів-правників

12 грудня в Чернівцях відбувся правовий брейн-ринг «Я маю право» для студентів

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

8 грудня 2018 року проведено ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Успішний захист курсових робіт!!

7 грудня 2018 року на кафедрі фінансів відбувся захист курсових робіт з дисципліни « фінанси підприємств»

Захист курсових робіт студентів груп К-21, К-201

Факультет ІТЕ Організація баз даних та знань

Круглий стіл на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін»

30 листопада 2018 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» кафедрою фінансів було організовано проведення міжвузівського круглого столу на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін».


Всі новини