Робота акредитаційної комісії

    З 04.06. по 06.06. 2018 року відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. №978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» у Коледжі Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» працювала експертна комісія МОН України у складі:

  - Ніконов Олег Якович – професор кафедри комп’ютерних технологій і мехатроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктор технічних наук, голова комісії;

  - Соломко Людмила Андріївна – голова циклової комісії програмного забезпечення Відокремленого структурного підрозділу Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», викладач вищої категорії.

   Комісія оглянула базу навчального закладу, провела контрольні зрізи знань студентів, перевірила навчально-методичне забезпечення, інформаційну базу та інше.

 

Висновки акредитації 5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» 2018р.

 


06-06-2018

Останні новини

Приватний вищий навчальний заклад "Буковинський університет" вітав першокурсників

2 вересня 2018 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвяченап очатку нового навчального року.

Урочистості з нагоди Свята знань - 2018

У ПВНЗ "Буковинський Університет" відбудеться 2 вересня об 11:30 на території корпусу за адресою Дарвіна 2а. Запрошуємо Студентів, батьків та викладачів.

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.


Всі новини