Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» Зокрема такі лекції вже пройшли в Чернівецькій СШ ОРТ № 41, Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей, Чернівецькій ЗОШ №3.

Під час зустрічей з школярами  було роз’яснено зміст Конвенції ООН про права дитини, велись профілактичні бесіди  на теми: «Підліток і закон»., «Чи можуть бути права без обов’язків?», «Адміністративна та кримінальна відповідальність за вчинення правопорушень неповнолітніми», «Булінг у дитячому середовищі», «Про шкідливість вживання алкоголю, тютюну та наркотичних засобів та їх пагубний вплив на дитячий організм».

Схожі заходи планується і в подальшому проводити в загальноосвітніх закладах м. Чернівці.

12-12-2019