Приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет» випустив ще одне покоління фахівців.

27 червня 2017 року  відбулося урочисте вручення дипломів випускникам ПВНЗ «Буковинський університет» - вищого навчального закладу нового покоління, що вже більше 20 років функціонує в системі освіти України та готує фахівців із права, економіки та комп’ютерних наук. У цьому році дипломи освітньо-кваліфікаційних рівнів  спеціаліст, молодший спеціаліст та освітнього ступеня бакалавр зі спеціальностей: «Комп’ютерні науки»,  «Право», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» отримали 310 випускників.

Буковинський університет випустив близько 16 тисяч фахівців, котрі працюють на підприємствах різних форм власності, у банках, юридичних відділах, правоохоронних органах,  прокуратурі, фіскальній службі.

Із перших років існування вищого приватного закладу науково-педагогічний колектив університету працює над виконанням свого головного призначення –виховання громадян Української держави та забезпечення підприємств і установ кваліфікованими кадрами.

З кожним роком університет зростає, завойовує все нові й нові висоти, зміцнюється матеріально-технічна база, підвищується науковий потенціал педагогічного колективу, авторитет і визнання серед наукових та освітянських кіл України та зарубіжжя.

27-06-2017