Приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет» вітає першокурсників

          2 вересня 2019 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвячена початку нового навчального року.

          Відкриття нового навчального року благословивМитрополит Чернівецький і Буковинський Данило.                                

          Традиційно кращі студенти університету поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка та до пам’ятної стели загиблим воїнам АТО. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять  загиблих воїнів за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.                  

          З вітальним словом до першокурсників звернувся  президент Буковинського університету   -   Маниліч Михайло Іванович. Він зазначив, що університет відкриває свої двері молодим людям, які готуються стати  на шлях професійного і наукового пізнання. Свій досвід і знання студентам передаватимуть досвідчені доктора і кандидати наук, професора і доценти. Президент університету  побажав, щоби перші кроки на стежині здобуття вищої освіти  були добрим початком подальших життєвих досягнень, бо молодь – це потенціал нашої держави, якій розбудовувати майбутню процвітаючу Україну!

          З найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулася мама першокурсниці Кожокар Ірина Анатоліївнавчитель  навчально-виховного комплексу с. Слобода Новоселицької міської ради. Вона подякувала науково-педагогічному колективу університету за доброзичливу, родинну атмосферу, яка панує у стінах навчального закладу та побажала професійних успіхів і натхнення.

          Першокурсники урочисто присягнули любити університет, берегти та примножувати його традиції, бути гідними громадянами й старанними студентами.

          На завершення всі бажали студентам бути відповідальними, старанними і вимогливими до себе, підкорювати нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети!


02-09-2019

Останні новини

Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл.

4 грудня студенти університету взяли участь у інтелектуальному молодіжному заході «ІГРИ РОЗУМУ»

Організовано відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради.

Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив і студенти Буковинського університету з шаною та вдячністю вітають професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту».

День гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада в університеті відбувся захід, присвячений Дню гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»


Всі новини