Привітання президента ПВНЗ "Буковинський університет" з нагоди Міжнародного Дня студента!

17 листопада - визначний день для студентів усього світу, адже це - Міжнародний День студента. Сьогоднішнє свято зближує та об’єднує молодих людей, адже це - день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Дорогі друзі, шановне студентство Буковинського університету!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного Дня студента! Бажаю здоров'я, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, вірних друзів, неповторної любові, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів.

Нехай студентські роки приносять Вам лише щирі й незабутні емоції, нові та цікаві знайомства, стануть важливим етапом Вашого життя! Нехай щастить Вам на всіх життєвих дорогах!

Президент університету                 Михайло МАНИЛІЧ

17-11-2021