Привітання президента Буковинського університету з нагоди Міжнародного
Дня студента!

17 листопада - визначний день для студентів усього світу, адже це - Міжнародний День студента. Сьогоднішнє свято зближує та об’єднує молодих людей, адже це - день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Дорогі друзі, шановне студентство Буковинського університету!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного Дня студента! Бажаю здоров'я, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів.

Нехай студентські роки приносять Вам лише щирі й незабутні емоції, нові та цікаві знайомства, стануть важливим етапом Вашого життя!

Маниліч Михайло Іванович

Президент Буковинського університету               Михайло Маниліч