Президент ПВНЗ «Буковинський університет» щиро вітає випускників 2020

Маниліч Михайло Іванович

Професор Михайло Маниліч

Понад двісті студентів першого приватного навчального закладу Буковини цьогоріч отримали дипломи про вищу освіту. Це тільки перший крок до омріяної професії, попереду – магістратура.

Дорогі випускники, ось і закінчилися веселі, насичені емоціями та позитивними спогадами студентські роки, які назавжди залишаться у ваших серцях. Настав вирішальний момент у долі кожного. Зараз перед вами відчинені всі двері, доступні широкі шляхи. Бажаємо вам не втрачати своєї щирості, не боятися труднощів, вірити у свої здібності, підкорювати нові вершини й гідно нести звання – випускник ПВНЗ «Буковинський університет»!!!

30-06-2020