Президент ПВНЗ « Буковинський університет » підписав угоду про співпрацю з ректором Університету «Штефан чел Маре »

1.07.2016 р. у м. Сучава президент ПВНЗ « Буковинський університет » підписав угоду про співпрацю з ректором Університету «Штефан чел Маре » м. Сучава ( Румунія ).

Метою даної угоди є встановлення, реалізація та розвиток академічної співпраці між сторонами, а саме наукова співпраця, реалізація мобільності студентів та викладачів. Студенти Буковинського університету мають можливість навчатися за програмою Erasmus+. За програмами Подвійного диплому зі спеціальностей  Право та Комп’ютерні науки, магістранти отримують два дипломи магістра одночасно: Буковинського університету та університету «Штефан чел Маре» (м. Сучава, Румунія).

За довідками звертатися у приймальну комісію Буковинського університету.

тел. ( 0372 ) 52-00-12, 55-06-11


04-07-2016

Останні новини

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ У ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»! Перший випуск магістрів!

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про міжнародне співробітництво.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

(один з яких "Українська мова та література") - маєш можливість отримати освіту за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп'ютерні науки", "Право".

Європейська освіта у Чернівцях

За програмами Подвійний диплом (заклад-партнер Сучавський університет "Stefan Cel Mare") та Erasmus+

Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.


Всі новини