Президент ПВНЗ « Буковинський університет » підписав угоду про співпрацю з ректором Університету «Штефан чел Маре »

1.07.2016 р. у м. Сучава президент ПВНЗ « Буковинський університет » підписав угоду про співпрацю з ректором Університету «Штефан чел Маре » м. Сучава ( Румунія ).

Метою даної угоди є встановлення, реалізація та розвиток академічної співпраці між сторонами, а саме наукова співпраця, реалізація мобільності студентів та викладачів. Студенти Буковинського університету мають можливість навчатися за програмою Erasmus+. За програмами Подвійного диплому зі спеціальностей  Право та Комп’ютерні науки, магістранти отримують два дипломи магістра одночасно: Буковинського університету та університету «Штефан чел Маре» (м. Сучава, Румунія).

За довідками звертатися у приймальну комісію Буковинського університету.

тел. ( 0372 ) 52-00-12, 55-06-11


04-07-2016

Останні новини

До уваги студентів та батьків Буковинського університету!

З 21 по 25 вересня навчання проводиться дистанційно. Якщо в подальшому не буде погіршення епідеміологічної ситуації то з 28 вересня навчання всіх студентів університету буде у звичайному (аудиторному режимі) з збереженням протиепідеміологічних умов.

Набір на бакалаврат та магістратуру продовжено! Чекаємо на Вас!

Отримуй престижну освіту в Чернівцях та навчайся за найнижчими цінами.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Днем незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня незалежності України! Цей день знаменує торжество української державності, національної гідності та свободи.

Привітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Вітаємо з національним святом – Днем державного прапора України!


Всі новини