Президент ПВНЗ « Буковинський університет » підписав угоду про співпрацю з ректором Університету «Штефан чел Маре »

1.07.2016 р. у м. Сучава президент ПВНЗ « Буковинський університет » підписав угоду про співпрацю з ректором Університету «Штефан чел Маре » м. Сучава ( Румунія ).

Метою даної угоди є встановлення, реалізація та розвиток академічної співпраці між сторонами, а саме наукова співпраця, реалізація мобільності студентів та викладачів. Студенти Буковинського університету мають можливість навчатися за програмою Erasmus+. За програмами Подвійного диплому зі спеціальностей  Право та Комп’ютерні науки, магістранти отримують два дипломи магістра одночасно: Буковинського університету та університету «Штефан чел Маре» (м. Сучава, Румунія).

За довідками звертатися у приймальну комісію Буковинського університету.

тел. ( 0372 ) 52-00-12, 55-06-11

04-07-2016