ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Виклюку Ярославу Ігоровичу,

за роботу «Мобільні туристичні інформаційні технології з рекомендаційною без пековою компонентою»

присуджено премію Президента України для молодих вчених 2017

Від імені колективу Буковинського університету та студентства щодо вітаємо шановного Ярослава Ігоровича з нагородою. Бажаємо і надалі високих досягнень на професійній та науковій ниві ! ! !

09-01-2018