Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту». П’єса стала адаптацією соціально-психологічного роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?».Попри те, що оригінальний твір написаний понад століття тому, його провідні ідеї актуальні на часі та стосуються кожного.

За словами автора інсценізації та режисера, заслуженого діяча мистецтв Петра Колісника, головний герой Чіпка потрапляє у пастку. Він починає з боротьби за правду, а закінчує кривдою, проти якої колись повстав. Тут надзвичайно складна психологічна боротьба – роздвоєння. Цей твір приваблює тим, що ми не говоримо про героя, як сприймаємо його в кінцевому варіанті, а про маленьку людину, безправну, чесну, яка перетворюється в інструмент страшної державної машини, що підкорює людей, розчиняє їх у собі. Ця тема пошуку правди дуже важлива, бо перед нами щодня постає вибір – обрати правду чи кривду, яка, почасти, є для нас вигіднішою й комфортнішою.

Сердечно дякуємо акторам за щирі емоції, які пройняли душу кожного глядача.


04-12-2019

Останні новини

22 січня - День соборності України

Викладачами університету - к.і.н. Трачук О.В., к.е.н. Бурдейною Л.В. та студентами груп П-1 та А-21, Ф-21, Ф-201 проведено захід, присвячений Дню соборності України

Науково-методичний семінар на тему: "Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу"

17, 20 січня 2020 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» проведено науково-методичний семінар на тему: «Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу.

Зміна реквізитів ПВНЗ "Буковинський університет"

Бухгалтерія університету повідомляє, що з 13.01.2020р. змінюються реквізити на оплату послуг.

Мова об’єднує!!!

Цими незвично теплими грудневими днями Рідне Слово, яке є наймогутнішим мистецтвом усіх часів, об’єднало учнівську та студентську молодь, учителів і методистів. 14 грудня було проведено обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а 21 грудня –ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.


Всі новини