Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту». П’єса стала адаптацією соціально-психологічного роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?».Попри те, що оригінальний твір написаний понад століття тому, його провідні ідеї актуальні на часі та стосуються кожного.

За словами автора інсценізації та режисера, заслуженого діяча мистецтв Петра Колісника, головний герой Чіпка потрапляє у пастку. Він починає з боротьби за правду, а закінчує кривдою, проти якої колись повстав. Тут надзвичайно складна психологічна боротьба – роздвоєння. Цей твір приваблює тим, що ми не говоримо про героя, як сприймаємо його в кінцевому варіанті, а про маленьку людину, безправну, чесну, яка перетворюється в інструмент страшної державної машини, що підкорює людей, розчиняє їх у собі. Ця тема пошуку правди дуже важлива, бо перед нами щодня постає вибір – обрати правду чи кривду, яка, почасти, є для нас вигіднішою й комфортнішою.

Сердечно дякуємо акторам за щирі емоції, які пройняли душу кожного глядача.


04-12-2019

Останні новини

До уваги студентів та батьків Буковинського університету!

З 21 по 25 вересня навчання проводиться дистанційно. Якщо в подальшому не буде погіршення епідеміологічної ситуації то з 28 вересня навчання всіх студентів університету буде у звичайному (аудиторному режимі) з збереженням протиепідеміологічних умов.

Набір на бакалаврат та магістратуру продовжено! Чекаємо на Вас!

Отримуй престижну освіту в Чернівцях та навчайся за найнижчими цінами.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Днем незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня незалежності України! Цей день знаменує торжество української державності, національної гідності та свободи.

Привітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Вітаємо з національним святом – Днем державного прапора України!


Всі новини