Працює експертна комісія

В університеті працює експертна комісія МОН України

     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 491-л від 07.05.2019р. в університеті 20 травня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Облік і оподаткування зі спеціальності 071 Облік і оподаткування за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

     Голова експертної комісії:

     - Височан Олег Степанович – професор кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент.

     Член комісії:

     - Боднар Ореста Володимирівна – доцент кафедри обліку і аудиту Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут», кандидат економічних наук, доцент.

     Комісія безпосередньо в навчальному закладі працює з 20 травня по 22 травня 2019р.


22-05-2019

Останні новини

2 вересня – Свято знань!!!

Шановні викладачі та студенти, ПВНЗ «Буковинський університет» гостинно запрошує Вас на Свято знань, яке відбудеться 2 вересня 2019р. о 10:00!

У ПВНЗ "Буковинський університет" продовжено набір на денну та заочну форми навчання!

Після 11 класу на ІІ курс молодшого спеціаліста та 1 курс бакалавра. Здипломом молодшого спеціаліста на бакалаврат та ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста з іншої спеціальності. З дипломом кваліфікованого робітника на ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста. З дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра на магістратуру та ІІ (ІІІ) курс бакалавра з іншої спеціальності.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

Не засмучуйся отримати диплом бакалавра реально!

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» успішно закінчили навчання за програмою Еразмус+ в Західному Університеті ім. Василя Голдіша м. Арад (Румунія)

Студенти спеціальності «Право» повернулися із семестрового навчання в Західному Університеті ім. Василя Голдіша (Румунія).


Всі новини