Працює експертна комісія

В університеті працює експертна комісія МОН України

     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 491-л від 07.05.2019р. в університеті 20 травня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Облік і оподаткування зі спеціальності 071 Облік і оподаткування за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

     Голова експертної комісії:

     - Височан Олег Степанович – професор кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент.

     Член комісії:

     - Боднар Ореста Володимирівна – доцент кафедри обліку і аудиту Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут», кандидат економічних наук, доцент.

     Комісія безпосередньо в навчальному закладі працює з 20 травня по 22 травня 2019р.


22-05-2019

Останні новини

Музейне заняття з української літератури

На підсумковому занятті з української літератури студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали пам’ятку культурної спадщини Буковини – Чернівецький обласний музей народної архітектури і побуту.

Викладачі та студенти Буковинського університету закликали громадян працювати офіційно

23 травня 2019 року студенти та викладачі Буковинського університету зустрілися з представниками Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецький області

Працює експертна комісія

В університеті працює експертна комісія МОН України

День вишиванки

16 травня студенти ПВНЗ «Буковинський університет» взяли активну участь у заходах присвячених Дню вишиванки.


Всі новини