Працює експертна комісія

В університеті працює експертна комісія МОН України

     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 491-л від 07.05.2019р. в університеті 20 травня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Облік і оподаткування зі спеціальності 071 Облік і оподаткування за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

     Голова експертної комісії:

     - Височан Олег Степанович – професор кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент.

     Член комісії:

     - Боднар Ореста Володимирівна – доцент кафедри обліку і аудиту Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут», кандидат економічних наук, доцент.

     Комісія безпосередньо в навчальному закладі працює з 20 травня по 22 травня 2019р.


22-05-2019

Останні новини

Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл.

4 грудня студенти університету взяли участь у інтелектуальному молодіжному заході «ІГРИ РОЗУМУ»

Організовано відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради.

Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив і студенти Буковинського університету з шаною та вдячністю вітають професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту».

День гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада в університеті відбувся захід, присвячений Дню гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»


Всі новини