Працює експертна комісія

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 491-л від 07.05.2019р. в університеті 20 травня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Облік і оподаткування зі спеціальності 071 Облік і оподаткування за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Голова експертної комісії:

- Височан Олег Степанович – професор кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент.

Член комісії:

- Боднар Ореста Володимирівна – доцент кафедри обліку і аудиту Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут», кандидат економічних наук, доцент.

Комісія безпосередньо в навчальному закладі працює з 20 травня по 22 травня 2019р.

22-05-2019