Попередній захист дипломних магістерських робіт студентами спец. «Облік і оподаткування»

17 грудня на факультеті ІТЕ відбувся попередній захист магістерських робіт студентами спеціальностями 071-облік і оподаткування.

Магістранти під час захисту у своїх доповідях висвітлили актуальні проблеми обліку, контролю та аналізу та висловили своє бачення щодо їх вирішення на прикладі конкретних баз дослідження. Загалом студенти продемонстрували вільне володіння матеріалом та вміло зі знанням відповідали на запитання.

18-12-2019

22 січня - День соборності України

Викладачами університету - к.і.н. Трачук О.В., к.е.н. Бурдейною Л.В. та студентами груп П-1 та А-21, Ф-21, Ф-201 проведено захід, присвячений Дню соборності України

Науково-методичний семінар на тему: "Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу"

17, 20 січня 2020 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» проведено науково-методичний семінар на тему: «Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу.

Зміна реквізитів ПВНЗ "Буковинський університет"

Бухгалтерія університету повідомляє, що з 13.01.2020р. змінюються реквізити на оплату послуг.

Мова об’єднує!!!

Цими незвично теплими грудневими днями Рідне Слово, яке є наймогутнішим мистецтвом усіх часів, об’єднало учнівську та студентську молодь, учителів і методистів. 14 грудня було проведено обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а 21 грудня –ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.