Попередній захист дипломних магістерських робіт студентами спец. «Облік і оподаткування»

17 грудня на факультеті ІТЕ відбувся попередній захист магістерських робіт студентами спеціальностями 071-облік і оподаткування.

Магістранти під час захисту у своїх доповідях висвітлили актуальні проблеми обліку, контролю та аналізу та висловили своє бачення щодо їх вирішення на прикладі конкретних баз дослідження. Загалом студенти продемонстрували вільне володіння матеріалом та вміло зі знанням відповідали на запитання.

18-12-2019