Попередній захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня «Магістр» спеціальності 081 Право

20 грудня на юридичному факультеті відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня «Магістр» спеціальності 081 Право.

Студенти представили доповіді своїх магістерських робіт. Магістрами здійснено апробацію своїх випускних робіт на міжнародних та всеукраїнських конференціях.

Внаслідок проведення попереднього захисту  кваліфікаційні роботи рекомендовано до захисту.

21-12-2018

Конкурс серед викладачів на викладання в рамках Erasmus+ mobility of staff

Оголошується конкурс серед викладачів Буковинського університету на викладання в рамках Erasmus+ mobility of staff.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

20.12.18 Успішно пройшов попередній захист магістерських робіт студентів спеціальності 122 комп'ютерні науки

Попередній захист дипломних магістерських робіт студентами спец. «Облік і оподаткування»

17 грудня на факультеті ІТЕ відбувся попередній захист магістерських робіт за спеціальностями 071-облік і оподаткування та 072-фінанси, банківська справа та страхування.