Попередній захист дипломних магістерських робіт студентами спец. «Облік і оподаткування»

17 грудня на факультеті ІТЕ відбувся попередній захист магістерських робіт за спеціальностями 071-облік і оподаткування та 072-фінанси, банківська справа та страхування.

Магістри представили роботи в яких висвітлювали основні результати дослідження. В процесі захисту продемонстрували свої знання та практичні навички, висвітлили проблеми банківської справи, обліку, контролю і аналізу на досліджуваних підприємствах та запропонували шляхи їх вирішення.

18-12-2018