Подвійний диплом

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про створення Буковинського транскордонного університетського консорціуму. Діяльність Консорціуму відповідає діючому законодавству України та Румунії. Університети співпрацюють за програмою «Подвійний диплом».

Університет «Штефан чел Маре» м. Сучава (Румунія) в партнерстві з Буковинським університетом в Чернівцях пропонують навчання на магістерських напрямках:

- «Комп’ютерна наука та інженерія» (Сучавський університет) і «Комп’ютерні науки» (Буковинський університет)

- «Європейське право» (Сучавський університет) і «Право» (Буковинський університет).

Випускники отримують два диплома одночасно.

Студенти Буковинського університету, які при вступі виявили бажання навчатися за програмою «Подвійний диплом», на підставі вступних іспитів у Буковинському університеті одночасно приймаються до Сучавсього університету. Навчання відбувається у Буковинському університеті за узгодженими з Сучавським університетом навчальними планами. В Сучавському університеті студенти румунського етнічного походження отримають місця на безоплатне навчання.

Переваги навчання в Буковинському університеті:

- навчаєшся у Чернівцях в Буковинському університеті і отримуєш два дипломи магістра одночасно, Європейського зразка (Румунія) та державного зразка (Україна);

- для румуномовних студентів Буковинського університету навчання за програмою  «Подвійний диплом» в університеті «Штефан чел Маре» (м. Сучава) безкоштовне;

- лекції і практичні заняття проводяться досвідченими викладачами Буковинського університету та Румунії;

- безкоштовне проживання в гуртожитках Сучавського університету в рамках мобільності студентів;

- можливість участі в Літній школі Сучавського університету;

- безкоштовне отримання Сертифікату із знання румунської або англійської мови;

- безкоштовні підготовчі курси до вступу після 9-го класу.

За довідками звертатись: м. Чернівці, вул. Дарвіна, 2 – А,

тел. (0372)52-00-12, моб. +380954459790

Після успішного завершення програми «Подвійний диплом» студент має можливість отримання двох дипломів:

Освітній ступінь

ПВНЗ «Буковинський університет»

Державний університет ім. «Штефан чел Маре»

бакалавр

Фінанси, банківська справа та страхування

Фінанси і банківська справа

магістр