Почесна відзнака Кабінету Міністрів України – ректорові Буковинського університету Манилічу Михайлу Івановичу

Кабінет Міністрів України відзначив вагомі досягнення Буковинського університету в розвитку освіти і науки України.

29 березня 2017р. президента Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Маниліча Михайла Івановича нагороджено

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

за вагомий внесок у забезпечення розвитку освіти, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Від імені колективу Буковинського університету та студентства щиро вітаємо шановного Михайла Івановича з нагородою. Нехай і надалі Ваші професійні знання і досвід сприяють подальшому розвитку нашого університету.

07-04-2017