Підручник з Адміністративного права

25 квітня 2018 вийшов підручник з Адміністративного права, де взяли участь викладачі юридичного факультету кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін к.ю.н Руснак Л. М., к.ю.н Савюк М. Ф. (авторський колектив).

АДМІНІСТРАТИВНЕ-ПРАВО-УКРАЇНИ

20-06-2018

Правовий брейн-ринг «Я МАЮ ПРАВО» провели для студентів-правників

12 грудня в Чернівцях відбувся правовий брейн-ринг «Я маю право» для студентів

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

8 грудня 2018 року проведено ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Успішний захист курсових робіт!!

7 грудня 2018 року на кафедрі фінансів відбувся захист курсових робіт з дисципліни « фінанси підприємств»

Захист курсових робіт студентів груп К-21, К-201

Факультет ІТЕ Організація баз даних та знань

Круглий стіл на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін»

30 листопада 2018 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» кафедрою фінансів було організовано проведення міжвузівського круглого столу на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін».