Підвищення кваліфікації та стажування викладачів факультету Інформаційних технологій та економіки

Завідувач кафедри комп’ютерних систем і технологій Артеменко Ольга Іванівна була учасником всеукраїнської комплексної програми стажування для викладачів ВНЗ «Teachers Internship Online Program», що проводилась спільно компанією ЕРАМ та IT Ukraine Association. Програма Teachers Internship започаткована ще в 2017 і відтоді допомагає викладачам збагатити теоретичні знання практичним проєктним досвідом і побачити роботу сучасної IT-компанії «зсередини». Це дає можливіть краще розуміти сьогоднішні реалії ІТ сфери та передавати студентам максимально прикладні та актуальні знання і навички для успішної кар'єри в майбутньому. Унікальна особливість Teachers’ Internship полягає у тому, що програма не фокусується на певній технології, а дає широке розуміння сучасної IT-галузі. Разом із оглядом прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, .Net, QA, Frontend слухачі вивчають основи проєктного менеджменту, методології Scrum, інструменти Git та Jira тощо.

10-02-2021