Підписано угоду про партнерство з Сучавським університетом «Штефан чел Маре»

Президент ПВНЗ «Буковинський університет» професор Михайло Маниліч на зустрічі з Ректором Сучавського університету «Штефан чел Маре» професором Валентином Попа підписали угоду про партнерство з метою створення Буковинського транскордонного університетського Консорціуму.

Угода розширить можливості обміну викладачами, науковцями та студентами, відкриття нових навчальних напрямів, та навчання за програмами подвійного диплому.

24-01-2017