Олімпіада з української мови

17 жовтня 2020 року відбувся І етап Усеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсу Фахового коледжу ПВНЗ «Буковинський університет». В умовах карантинних обмежень олімпіада проходила дистанційно на освітній платформі «Всеосвіта». Усі учасники нагороджені дипломами й сертифікатами. Пишаємося нашими студентами, які щиро залюблені у рідне слово. Сердечно вітаємо переможців!!!
І місце Саінчук Діана (П-11)
ІІ місце Чекан Христина (П-11)
ІІІ місце Кожокар Діана (К-11)

18-10-2020