Олімпіада з математики для учнів загальноосвітніх шкіл

Шановні учні!

Запрошуємо Вас взяти участь в 1-ому турі  ON-LINEолімпіади з математики. Відповіді просимо надсилати на   електронну адресу: Vershyhora17@gmail.com

Переможці першого туру будуть запрошені на другий тур, який буде проводитись в університеті.

Переможці конкурсу   отримають запрошення  на навчання в коледж університету.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ 1-ГО ТУРУ ON - LINE ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ:

1 Завдання

2 Завдання

3 Завдання

4 Завдання

5 Завдання

6 Завдання

7 Завдання

8 Завдання

9 Завдання

10 Завдання

15-11-2017

5 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права на юридичному факультеті відбулась зустріч з заступником начальника юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Чорнеєм М.Г.

Конкурс «Студент року – 2017»

23 листопада 2017 року у Буковинському університеті відбувся конкурс «Студент року», присвячений Міжнародному Дню студента, де взяли участь кращі представники факультетів навчального закладу

Вітаємо з перемогою!

23 листопада прокурор області Олег Соболь зустрівся з переможцями регіонального етапу всеукраїнського конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів вищих навчальних закладів регіону.

Відзначення кращих студентів Буковинського університету

З нагоди міжнародного дня студента грошовими преміями та відзнаками Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької міської ради були нагороджені найкращі студенти нашого університету

Фестиваль класичної музики

18 листопада 2017 року у приміщенні Чернівецької обласної філармонії відбувся концерт Академічного хору «Орея», який проходив у рамках фестивалю класичної музики «Буковинський листопад 2017». Завдяки президенту університету, концерт відвідали наші викладачі і студенти, за що висловлюють щиру подяку Манилічу Михайлу Івановичу.