Не лише навчання….

Студенти Буковинського університету живуть не лише заняттями та навчанням.

Розумні, кмітливі та ерудовані, вони ще й сильні духом та тілом.

Це вдалося їм довести у понеділок, 6 листопада, під час змагань із настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь студенти усіх факультетів.  Нелегку перемогу здобув студент І курсу відділення загальноосвітньої підготовки Ілюк Василь. Хоч ще дуже молодий, та завзятий.

Цікаво було спостерігати за викладачами Буковинського університету, які настільки перейнялися спортивним духом студентів, що й самі з азартом грали в теніс.

Організатори: Іванчен Ілля Віталійович та Фрицак Володимир

09-11-2017