Не лише навчання….

    Студенти Буковинського університету живуть не лише заняттями та навчанням.

    Розумні, кмітливі та ерудовані, вони ще й сильні духом та тілом.

    Це вдалося їм довести у понеділок, 6 листопада, під час змагань із настільного тенісу.

    У змаганнях взяли участь студенти усіх факультетів.  Нелегку перемогу здобув студент І курсу відділення загальноосвітньої підготовки Ілюк Василь. Хоч ще дуже молодий, та завзятий.

       Цікаво було спостерігати за викладачами Буковинського університету, які настільки перейнялися спортивним духом студентів, що й самі з азартом грали в теніс.

Організатори: Іванчен Ілля Віталійович та Фрицак Володимир


09-11-2017

Останні новини

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 рік

Приймальна комісія приватного вищого навчального закладу "Буковинський університет" оголошує перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет»

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет» Ліцензія Міністерства освіти і науки України наказ №102-л від 22.05.2017р. Безкоштовні підготовчі курси до вступу для учнів 9-х та 11-х класів. Початок занять з 11.11.17р.

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для олодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.


Всі новини