Навчально-пізнавальна розважальна гра

 

   31 травня на економічному факультеті кафедрою обліку і аудиту було організовано та проведено цікаву гру для студентів - частування від інтелектуального кафе «Бухгалтер економіст».

    До участі було запрошено найкращих студентів економічного факультету, з них сформували чотири команди, що в складній боротьбі відстоювали свої знання та уміння, а також проявили творчі здібності, кмітливість та економічне мислення.

  Захід провела доцент кафедри обліку і аудиту, к.е.н. Рошко Наталія Борисівна.

 Для студентів було запропоновано шість конкурсів, які дозволили визначити команду переможців у складі : Гавюка Станіслава, Іванчак Аліни та Гарабажіу Тетяни.

    Переможці були нагороджені грамотою та солодкими призами.

   Всі студенти, що прийняли участь отримали подяки та можливість стати більш енергійними, кмітливими, мудрими, ініціативними, сумлінними, а також товариськими.

 


06-06-2018

Останні новини

Якби ти нас, Тарасе, чув...

Цими прекрасними березневими днями ми вшановуємо пам'ять про основоположника нової української літературної мови ? Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулося засідання круглого столу.

Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання президента університету професора Маниліча М.І. з нагоди 8 Березня

Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.


Всі новини