Навчально-пізнавальна розважальна гра

31 травня на економічному факультеті кафедрою обліку і аудиту було організовано та проведено цікаву гру для студентів - частування від інтелектуального кафе «Бухгалтер економіст».

До участі було запрошено найкращих студентів економічного факультету, з них сформували чотири команди, що в складній боротьбі відстоювали свої знання та уміння, а також проявили творчі здібності, кмітливість та економічне мислення.

Захід провела доцент кафедри обліку і аудиту, к.е.н. Рошко Наталія Борисівна.

Для студентів було запропоновано шість конкурсів, які дозволили визначити команду переможців у складі : Гавюка Станіслава, Іванчак Аліни та Гарабажіу Тетяни.

Переможці були нагороджені грамотою та солодкими призами.

Всі студенти, що прийняли участь отримали подяки та можливість стати більш енергійними, кмітливими, мудрими, ініціативними, сумлінними, а також товариськими.

06-06-2018