Навчально-пізнавальна розважальна гра

 

   31 травня на економічному факультеті кафедрою обліку і аудиту було організовано та проведено цікаву гру для студентів - частування від інтелектуального кафе «Бухгалтер економіст».

    До участі було запрошено найкращих студентів економічного факультету, з них сформували чотири команди, що в складній боротьбі відстоювали свої знання та уміння, а також проявили творчі здібності, кмітливість та економічне мислення.

  Захід провела доцент кафедри обліку і аудиту, к.е.н. Рошко Наталія Борисівна.

 Для студентів було запропоновано шість конкурсів, які дозволили визначити команду переможців у складі : Гавюка Станіслава, Іванчак Аліни та Гарабажіу Тетяни.

    Переможці були нагороджені грамотою та солодкими призами.

   Всі студенти, що прийняли участь отримали подяки та можливість стати більш енергійними, кмітливими, мудрими, ініціативними, сумлінними, а також товариськими.

 


06-06-2018

Останні новини

Студенти Коледжу "Буковинський університет" успішно склали ЗНО з української мови!

Студенти Коледжу "Буковинський університет" успішно склали ЗНО з української мови!

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підручник з Адміністративного права

25 квітня 2018 вийшов підручник з Адміністративного права..

Круглий стіл на тему «Децентралізаційні процеси в Україні та Чернівецькій області»

15 червня на економічному факультеті проведено круглий стіл на тему «Децентралізаційні процеси в Україні та Чернівецькій області». Організатори проведення професор кафедри фінансів університет...

Робота акредитаційної комісії

З 04.06. по 06.06. 2018 року відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах...


Всі новини