Навчально-пізнавальна розважальна гра

 

   31 травня на економічному факультеті кафедрою обліку і аудиту було організовано та проведено цікаву гру для студентів - частування від інтелектуального кафе «Бухгалтер економіст».

    До участі було запрошено найкращих студентів економічного факультету, з них сформували чотири команди, що в складній боротьбі відстоювали свої знання та уміння, а також проявили творчі здібності, кмітливість та економічне мислення.

  Захід провела доцент кафедри обліку і аудиту, к.е.н. Рошко Наталія Борисівна.

 Для студентів було запропоновано шість конкурсів, які дозволили визначити команду переможців у складі : Гавюка Станіслава, Іванчак Аліни та Гарабажіу Тетяни.

    Переможці були нагороджені грамотою та солодкими призами.

   Всі студенти, що прийняли участь отримали подяки та можливість стати більш енергійними, кмітливими, мудрими, ініціативними, сумлінними, а також товариськими.

 


06-06-2018

Останні новини

Приватний вищий навчальний заклад "Буковинський університет" вітав першокурсників

2 вересня 2018 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвяченап очатку нового навчального року.

Урочистості з нагоди Свята знань - 2018

У ПВНЗ "Буковинський Університет" відбудеться 2 вересня об 11:30 на території корпусу за адресою Дарвіна 2а. Запрошуємо Студентів, батьків та викладачів.

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.


Всі новини