Науково-пізнавальний семінар на тему: «Світ юридичних професій»

Кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін на чолі із завідувачем кафедри доц., к.ю.н. Полонкою Іванною Анатолієвною провела приурочений до святкування дня юриста науково-пізнавальний семінар на тему: «Світ юридичних професій».

Студенти першого та другого курсів юридичного факультету за допомогою мультимедійного проектора представляли свою майбутню професію.

Студенти, які з поважних причин не мали можливості відвідати даний захід, прийняли участь онлайн!

Із привітальним словом завітав на науково-пізнавальний семінар президент Буковинського університету, професор Маниліч М. І.

На заході також були присутні:
     Перший проректор університету, доц., к.п.н. Пелипчук С.М. та декан юридичного факультету, доц., к.ю.н. Кельбя С. Г.

08-10-2020