Науково-методичний семінар на тему: "Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу"

17, 20 січня 2020 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» проведено науково-методичний семінар на тему: «Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу».

На семінарі розглянуто такі теми: «Шляхи наукової співпраці Буковинського університету з університетами Китаю», «Компетенції та компетентності у формуванні фахового молодшого бакалавра», «Проблемне навчання як метод активації когнітивної діяльності студентів», «Чинники, що впливають на психологічний стан особистості викладача та студента», «Професійне вигорання педагога», «Використання змішаної моделі навчання у формуванні майбутніх фахівців», «Цифрові інноваційні технології в навчальному процесі», «Нова система акредитацій. Акредитація освітніх програм: сучасні вимоги до ВНЗ». За результатами проведеної роботи учасниками семінару видано сертифікати ПВНЗ «Буковинський університет».


21-01-2020

Останні новини

До уваги студентів та батьків Буковинського університету!

З 21 по 25 вересня навчання проводиться дистанційно. Якщо в подальшому не буде погіршення епідеміологічної ситуації то з 28 вересня навчання всіх студентів університету буде у звичайному (аудиторному режимі) з збереженням протиепідеміологічних умов.

Набір на бакалаврат та магістратуру продовжено! Чекаємо на Вас!

Отримуй престижну освіту в Чернівцях та навчайся за найнижчими цінами.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Днем незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня незалежності України! Цей день знаменує торжество української державності, національної гідності та свободи.

Привітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Вітаємо з національним святом – Днем державного прапора України!


Всі новини