Науково-методичний семінар на тему: "Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу"

17, 20 січня 2020 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» проведено науково-методичний семінар на тему: «Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу».

На семінарі розглянуто такі теми: «Шляхи наукової співпраці Буковинського університету з університетами Китаю», «Компетенції та компетентності у формуванні фахового молодшого бакалавра», «Проблемне навчання як метод активації когнітивної діяльності студентів», «Чинники, що впливають на психологічний стан особистості викладача та студента», «Професійне вигорання педагога», «Використання змішаної моделі навчання у формуванні майбутніх фахівців», «Цифрові інноваційні технології в навчальному процесі», «Нова система акредитацій. Акредитація освітніх програм: сучасні вимоги до ВНЗ». За результатами проведеної роботи учасниками семінару видано сертифікати ПВНЗ «Буковинський університет».

21-01-2020