Науково-методичний семінар на тему: "Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу"

17, 20 січня 2020 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» проведено науково-методичний семінар на тему: «Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу».

На семінарі розглянуто такі теми: «Шляхи наукової співпраці Буковинського університету з університетами Китаю», «Компетенції та компетентності у формуванні фахового молодшого бакалавра», «Проблемне навчання як метод активації когнітивної діяльності студентів», «Чинники, що впливають на психологічний стан особистості викладача та студента», «Професійне вигорання педагога», «Використання змішаної моделі навчання у формуванні майбутніх фахівців», «Цифрові інноваційні технології в навчальному процесі», «Нова система акредитацій. Акредитація освітніх програм: сучасні вимоги до ВНЗ». За результатами проведеної роботи учасниками семінару видано сертифікати ПВНЗ «Буковинський університет».


21-01-2020

Останні новини

Успішний захист магістерських робіт!!

Магістри спеціальності 071- «Облік і оподаткування», 072- «Фінанси, банківська справа та страхування» успішно захистили магістерські роботи.

Випускники шкіл приєдналися до святкування Дня закоханих

Слухачі підготовчих курсів до вступу в університет з радістю та цікавістю приєдналися до святкування Дня закоханих в університеті.

Зустріч з випускниками Буковинського університету

13 лютого в університеті відбулася радісна зустріч випускників різних років. За 25 років університет випустив 18 тисяч випускників з обліку, фінансів, права та комп’ютерних наук.

Святкуємо День Валентина!

14 лютого студенти Буковинського університету відсвяткували День закоханих!

Засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму

10. 02. 2020р. на базі Буковинського університету відбулося засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму за участю ректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» - професора Валентина Попа та президента ПВНЗ «Буковинський університет» - професора Михайла Маниліча.


Всі новини