Наукова співпраця з університетами Австрії

З 1.02.2016 по 15.02.2010 в рамках наукового гранту, отриманого Буковинським університетом, відбулася ділова поїздка до провідних університетів та науково-дослідних інститутів Австрії з метою налагодження наукової та освітницької співпраці. В ході зустрічей нашими науковцями було продемонстровано здобутки наукової школи Буковинського університету. Високий науковий рівень продемонстрованих результатів став основою для налагодження співпраці з такими всесвітньо відомими університетами як: Університет Зальцбурга, Міжнародний інститут прикладного системного аналізу (Лаксенберг) та Університет природніх ресурсів та природничих наук (Відень).

Університети домовились на проведення спільних літніх шкіл, обміном професорсько-викладацьким складом та студентами для підвищення рівня освіти та викладання. Також були узгоджені питання спільних науково-дослідних програм в рамках Європейських грантів Erasmus+ та Horizon 2020.

23-02-2016