Наука робить молодь успішною

Тиждень науки в Буковинському університеті триває… Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор технічних наук, професор Виклюк Я.І. прочитав лекцію для студентів та викладачів на тему «Нові тенденції Євроінтеграційних процесів в науці та освіті».

Ярослав Ігорович ознайомив присутніх із тими напрямками роботи, які дозволяють Буковинському університету брати участь у євроінтеграційних процесах. Професор ще раз підкреслив важливість науки для студентів, для їхнього успішного життя в майбутньому.

16-05-2017