Наука робить молодь успішною

Тиждень науки в Буковинському університеті триває… Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор технічних наук, професор Виклюк Я.І. прочитав лекцію для студентів та викладачів на тему «Нові тенденції Євроінтеграційних процесів в науці та освіті».

Ярослав Ігорович ознайомив присутніх із тими напрямками роботи, які дозволяють Буковинському університету брати участь у євроінтеграційних процесах. Професор ще раз підкреслив важливість науки для студентів, для їхнього успішного життя в майбутньому.

16-05-2017

Посвята у студенти

15 вересня Буковинський університет урочисто приймав у свої ряди студентів першого курсу. Захоплююча конкурсна програма дозволила першокурсникам показати свої вміння та таланти, силу та спритність, провести час весело і цікаво.

Методичний семінар «Сучасні тенденції розвитку економіки і економічної науки та їх врахування при написанні магістерських робіт»

13 вересня на економічному факультеті відбувся методичний семінар на тему: «Сучасні тенденції розвитку економіки і економічної науки та їх врахування при написанні магістерських робіт»

Виховний захід «Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України»

7 вересня на економічному та юридичному факультетах, під керівництвом викладачів, відбувся виховний захід «Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України».

ДЕНЬ ЗНАНЬ У БУКОВИНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

1 вересня 2017 року у ПВНЗ «Буковинський університет» відзначив День Знань. В цьому році до університету вступило близько пів тисячі студентів.

Увага! Продовжено терміни прийому документів!

До 25.08.2017р. ПВНЗ «Буковинський університет» продовжує набір на навчання за спеціальностями: 081 Право, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування