Набір на бакалаврат та магістратуру продовжено! Чекаємо на Вас!

Отримуй престижну освіту в Чернівцях та навчайся за найнижчими цінами!

Працює консультаційний центр за адресою: м.Чернівці, вул. Дарвіна 2-А. +38 (095) 445 97 90, (0372) 52-00-12

17-09-2020

Віртуальна екскурсія на ІТ фірму YUKON Software

22 жовтня доцент кафедри КСіТ Гаць Б.М., за сумісництвом інженер-програміст в YUKON Software

Олімпіада з української мови

17 жовтня 2020 року відбувся І етап Усеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсу Фахового коледжу ПВНЗ «Буковинський університет»

Вітання зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

Привітання президента Буковинського університету Михайла Маниліча з нагоди професійного свята - Дня юриста!

Круглий стіл-зустріч з адвокатом Ковч Тарасом Богдановичем

Тема: "Онлайн кредити - правова проблематика та способи практичного вирішення в судах загальної юрисдикції з подальшим правом звернення до судів апеляційної та касаційної інстанцій".