На юридичному факультеті пройшов онлайн захист курсових робіт

5 лютого на юридичному факультету успішно відбувся захист курсових робіт з цивільного та кримінального права заочної форми навчання! Члени комісії та керівники курсових проектів оцінили рівень сформованості загальних (ключових) та професійних компетенцій, набутих студентами у процесі опанування навчального матеріалу. Відмінне вміння синтезувати здобуті теоретичні знання і використовувати їх під час дослідження практичних проблем. Досить цікавими виявилися дискусії між студентами та викладача. Особливо варто виділити студентів, які вже працюють за спеціальністю і зуміли охарактеризувати основні питання своєї курсової роботи те тільки з точки зору теорії, а з позиції практики та власного досвіду. Вітаємо студентів з гарними виступами, позитивними результатами та обміном корисним матеріалом!

09-02-2021