На базі юридичного факультету відбувся «круглий стіл»

На базі юридичного факультету відбувся «круглий стіл» на тему: «Взаємодія права, бізнесу та інформаційного суспільства: виклики та загрози сьогодення».

Президент Буковинського університету Маниліч М.І. привітав з Міжнародним днем студента та побажав успішної роботи учасникам "круглого столу"

У «круглому столі» взяли участь професорсько-викладацький склад юридичного факультету, студенти, випускники факультету, які працюють за фахом та досвідчені юристи-практики.

Учасниками «круглого столу» було розглянуто широке коло проблем, повязаних із взаємодією права, бізнесу та

інформаційного суспільства.

18-11-2015