На базі ПВНЗ «Буковинський університет» відбувся семінар Національної школи суддів України

7 квітня  2017 року в місті Чернівцях  місцеве регіональне відділення Національної школи суддів проводить семінар для помічників  суддів  місцевих загальних  та апеляційних судів на тему:  “Судова практика застосування норм сімейного та цивільного законодавства”.

У семінарі беруть участь 54 помічники суддів.

Вітальними словами захід відкрили директор Чернівецького регіонального відділення, суддя у відставці, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України  Анатолій Огородник  та президент ПВНЗ “Буковинський університет”, доктор філософії з економічних наук, професор Михайло Маніліч .

Для проведення  семінару запрошено спеціалістів у галузі цивільного судочинства – суддів Апеляційного суду Чернівецької областіНаталію Височанську та Наталію Половінкіну .

Семінар розпочато з ознайомлення учасників із метою, основними завданнями та регламентом роботи заходу.

Під час семінару  учасники ознайомляться  із правовим регулюванням обов’язків батьків щодо утримання  дитини та способами їх  виконання, вивчать питання, пов’язані із визначенням та стягненням заборгованості по аліментах,  відповідальністю за прострочення сплати аліментів.

Окремий блок семінару присвячено вирішенню майнових спорів між подружжям, визначенню розміру частки майна, позовній давності.

Найбільший інтерес  у помічників суддів викликало питання щодо поділу кредитів, боргів та  бізнесу.

Також учасники семінару виконають ситуативні завдання та презентують результат своєї роботи.

Повний текст програми семінару  розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України

07-04-2017

Юриспруденція: історія та сучасність

18 травня проведено круглий стіл «Юриспруденція: історія та сучасність», організований кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін.

Двоє професорів Буковинського університету в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 18.05.2017 по 22.05.2017 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович та декан економічного факультету, доцент, доктор економічних наук Лащак Віктор Васильович в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша.

Студенти економічного факультету відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

В рамках проведення Дня науки в Україні, у зв’язку із покращенням якості науково- теоретичних знань студентів для подальшої професійної діяльності 16 травня 2017 року студенти та викладачі економічного факультету ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

17 травня на юридичному факультетi пройшов круглий стіл на тему "Цивілістика та її значення для модернізації цивільного законодавства" присвячений дню науки. Організатор - кафедра цивільно-правових дисциплін. Участь прийняли студенти юридичного факультету.

ОСНОВНЕ ПРО ВСТУП ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПРАВО»

Цьогоріч реєстрація вступників, які бажають вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», триватиме з 12 по 25 липня 2017 року. Реєстрація здійснюється приймальною комісією одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.