На базі ПВНЗ «Буковинський університет» відбувся семінар Національної школи суддів України

7 квітня  2017 року в місті Чернівцях  місцеве регіональне відділення Національної школи суддів проводить семінар для помічників  суддів  місцевих загальних  та апеляційних судів на тему:  “Судова практика застосування норм сімейного та цивільного законодавства”.

У семінарі беруть участь 54 помічники суддів.

Вітальними словами захід відкрили директор Чернівецького регіонального відділення, суддя у відставці, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України  Анатолій Огородник  та президент ПВНЗ “Буковинський університет”, доктор філософії з економічних наук, професор Михайло Маніліч .

Для проведення  семінару запрошено спеціалістів у галузі цивільного судочинства – суддів Апеляційного суду Чернівецької областіНаталію Височанську та Наталію Половінкіну .

Семінар розпочато з ознайомлення учасників із метою, основними завданнями та регламентом роботи заходу.

Під час семінару  учасники ознайомляться  із правовим регулюванням обов’язків батьків щодо утримання  дитини та способами їх  виконання, вивчать питання, пов’язані із визначенням та стягненням заборгованості по аліментах,  відповідальністю за прострочення сплати аліментів.

Окремий блок семінару присвячено вирішенню майнових спорів між подружжям, визначенню розміру частки майна, позовній давності.

Найбільший інтерес  у помічників суддів викликало питання щодо поділу кредитів, боргів та  бізнесу.

Також учасники семінару виконають ситуативні завдання та презентують результат своєї роботи.

Повний текст програми семінару  розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України

07-04-2017

Приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет» випустив ще одне покоління фахівців.

27 червня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам ПВНЗ «Буковинський університет» - вищого навчального закладу нового покоління, що вже більше 20 років функціонує в системі освіти України та готує фахівців із права, економіки та комп’ютерних наук. У цьому році дипломи освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст, молодший спеціаліст та освітнього ступеня бакалавр зі спеціальностей: «Комп’ютерні науки», «Право», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» отримали 310 випускників.

Подвійний диплом

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про створення Буковинського транскордонного університетського консорціуму. Діяльність Консорціуму відповідає діючому законодавству України та Румунії. Університети співпрацюють за програмою «Подвійний диплом».

Літня школа «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», Сучава, Румунія

Запрошуємо румуномовних студентів для участі в літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи»

Юриспруденція: історія та сучасність

18 травня проведено круглий стіл «Юриспруденція: історія та сучасність», організований кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін.

Двоє професорів Буковинського університету в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 18.05.2017 по 22.05.2017 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович та декан економічного факультету, доцент, доктор економічних наук Лащак Віктор Васильович в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша.