На базі ПВНЗ «Буковинський університет» відбувся семінар Національної школи суддів України

7 квітня  2017 року в місті Чернівцях  місцеве регіональне відділення Національної школи суддів проводить семінар для помічників  суддів  місцевих загальних  та апеляційних судів на тему:  “Судова практика застосування норм сімейного та цивільного законодавства”.

У семінарі беруть участь 54 помічники суддів.

Вітальними словами захід відкрили директор Чернівецького регіонального відділення, суддя у відставці, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України  Анатолій Огородник  та президент ПВНЗ “Буковинський університет”, доктор філософії з економічних наук, професор Михайло Маніліч .

Для проведення  семінару запрошено спеціалістів у галузі цивільного судочинства – суддів Апеляційного суду Чернівецької областіНаталію Височанську та Наталію Половінкіну .

Семінар розпочато з ознайомлення учасників із метою, основними завданнями та регламентом роботи заходу.

Під час семінару  учасники ознайомляться  із правовим регулюванням обов’язків батьків щодо утримання  дитини та способами їх  виконання, вивчать питання, пов’язані із визначенням та стягненням заборгованості по аліментах,  відповідальністю за прострочення сплати аліментів.

Окремий блок семінару присвячено вирішенню майнових спорів між подружжям, визначенню розміру частки майна, позовній давності.

Найбільший інтерес  у помічників суддів викликало питання щодо поділу кредитів, боргів та  бізнесу.

Також учасники семінару виконають ситуативні завдання та презентують результат своєї роботи.

Повний текст програми семінару  розміщено на веб-сайті Національної школи суддів України

07-04-2017