Музейне заняття з української літератури

На підсумковому занятті з української літератури студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали пам’ятку культурної спадщини Буковини – Чернівецький обласний музей народної архітектури і побуту.

Територія музею – це мальовнича ділянка різноманітним рельєфом, що дає уявлення про ландшафти географічних зон нашого краю. На дев’яти гектарах вже збудованої експозиції відтворено дві сільські вулиці, які включають п’ять селянських садиб, громадські та господарські споруди. Вони презентують собою буковинські поселення середини XIX – першої половини XX ст. Музейна експозиція демонструє еволюцію житла і побуту буковинців. На сьогодні з різних куточків області перевезено і встановлено 35 архітектурних об’єктів. У фондах музею зібрано понад вісім тисяч етнографічних предметів, частина з них є унікальними. Серед них  знаряддя праці, оригінальні речі домашнього вжитку, численні зразки чоловічого і жіночого одягу, килимів, рушників, поясів, прикрас, виробів з дерева, шкіри, лози тощо.

16-06-2019