Музейне заняття з української літератури

Музейне заняття з української літератури студенти груп А-1, Ф-1, К-1, П-1 Фахового коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» провели на базі Літературно-меморіального музею Юрія Федьковича.

Буковинський Кобзар належав до тієї рідкісної, надзвичайно малочисельної плеяди, чиє світло безмежне. Безмежне як в розумінні обсягу і змісту святого добра, привнесеного в цей не занадто добрий світ, так і в розумінні безкінечності, нескінченності цього світла. Мабуть, саме це стало причиною того, що творчість письменника, його гідність, пам’ять про нього не нівечили, не знищували. Своїм високим патріотичним пафосом, глибоким демократизмом і гуманізмом кращі твори Юрія Федьковича актуальні і в наші дні.

Експозиція музею, меморіальні зали, велика кількість цікавих експонатів у храмі муз Буковинського Кобзаря допомогли першокурсникам із захопленням поринути в епоху творення нової української літератури на Буковині.

05-09-2021