Мова об’єднує!!!

Цими незвично теплими грудневими днями Рідне Слово, яке є наймогутнішим мистецтвом усіх часів, об’єднало учнівську та студентську молодь, учителів і методистів. 14 грудня було проведено обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а 21 грудня –ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Юні шевченкознавці і мовознавці з усієї області зібралися для участі в інтелектуальних змаганнях. Щорічні конкурси мають на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури та традицій українського народу.

На обласному рівні ПВНЗ «Буковинський університет» на високому рівні представили кращі студентки коледжу: Кімаковська Вікторія, Продан Палома та Шіряєва Крістіна. Своїми роботами дівчата довели, що українське слово – потужне невичерпне джерело, яке лікує нас нас тоді, коли болить душа і підносить до небес, коли наші серця сповнені почуттями.


24-12-2019

Останні новини

Обирай 2 спеціальності - отримуй знижку -50% на другу!

Вступай в ПВНЗ "Буковинський університет" та отримай освіту з двох спеціальностей за вигідною ціною.

Не здав усі ЗНО? Не хвилюйся - рішення є!

Гарантовано вступай на 2 курс в Коледж ПВНЗ "Буковинський університет"!

Набір для випускників 9-их класів продовжено!

Останній день прийому документів - 22 серпня. Чекаємо всіх, хто бажає здобути сучасну юридичну, економічну або ІТ-освіту!

Вітаємо з Днем бухгалтера та аудитора!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, наснаги від професійної діяльності та впевненості у завтрашньому дні!

Вітаємо з присвоєнням вченого звання!

Полонці Іванні Анатоліївні та Савюк Марині Флорівні присвоєно звання доцента!


Всі новини