Мова об’єднує!!!

Цими незвично теплими грудневими днями Рідне Слово, яке є наймогутнішим мистецтвом усіх часів, об’єднало учнівську та студентську молодь, учителів і методистів. 14 грудня було проведено обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а 21 грудня –ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Юні шевченкознавці і мовознавці з усієї області зібралися для участі в інтелектуальних змаганнях. Щорічні конкурси мають на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури та традицій українського народу.

На обласному рівні ПВНЗ «Буковинський університет» на високому рівні представили кращі студентки коледжу: Кімаковська Вікторія, Продан Палома та Шіряєва Крістіна. Своїми роботами дівчата довели, що українське слово – потужне невичерпне джерело, яке лікує нас нас тоді, коли болить душа і підносить до небес, коли наші серця сповнені почуттями.

24-12-2019