В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським)  рівнем вищої освіти.

Голова експертної комісії:

- Бортник Надія Петрівна – завідувач кафедри адміністративного та інформаційного права Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, професор.

Член комісії:

- Олійничук Роман Петрович – доцент кафедри кримінального права та процесу Тернопільського національного економічного університету, кандидат юридичних наук, доцент.

Комісія безпосередньо в навчальному закладі працює із 13 грудня по 15 грудня 2017р.

15-12-2017