В університеті працює експертна комісія МОН України

    Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським)  рівнем вищої освіти.

    Голова експертної комісії:

        - Бортник Надія Петрівна – завідувач кафедри адміністративного та інформаційного права Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, професор.

    Член комісії:

        - Олійничук Роман Петрович – доцент кафедри кримінального права та процесу Тернопільського національного економічного університету, кандидат юридичних наук, доцент.

    Комісія безпосередньо в навчальному закладі працює із 13 грудня по 15 грудня 2017р.


15-12-2017

Останні новини

Приватний вищий навчальний заклад "Буковинський університет" вітав першокурсників

2 вересня 2018 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвяченап очатку нового навчального року.

Урочистості з нагоди Свята знань - 2018

У ПВНЗ "Буковинський Університет" відбудеться 2 вересня об 11:30 на території корпусу за адресою Дарвіна 2а. Запрошуємо Студентів, батьків та викладачів.

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.


Всі новини