Конкурс серед студентів Erasmus+ mobility of students

Оголошується конкурс серед студентів 2-5 курсу Буковинського університету на навчання в рамках стипендіальної програми Erasmus+ mobility of students. Навчання відбуватиметься у ВУЗі-партнері: університет "Штефан Чел Маре", м. Сучава (Румунія) протягом 5-х місяців весняного семестру.
В рамках програми відбуватиметься БЕЗКОШТОВНЕ навчання.
Студенти отримують щомісячну стипендію Європейського Союзу.
Студенти проживатимуть в комфортабельному гуртожитку чи апартаментах.
Участь в конкурсі повністю безкоштовна!

Для реєстрації необхідно заповнити заявку на участь у конкурсі у проректора з міжнародних відносин проф. Ярослава Ігоровича Виклюка (каб 208).

Умови конкурсу:

1. До участі в конкурсі допускаються студенти 2-5 курсів денної форми навчання.
  2. Мають закордонний паспорт
  3. Студент має:
    1. мати високий середній навчальний бал за останній семестр і не мати жодних академічних заборгованостей
    2. приймати активну участь у громадському житті університету та займатися науковою діяльністю
    3. Мати високий рівень знання англійської (румунської) мови

12-10-2017