Медіа-презентація на тему "Адміністративно-правові режими: проблемні аспекти"

З нагоди святкування Дня юриста, кафедра фундаментальних юридичних дисциплін та студенти 3-го курсу юридичного факультету на чолі з к.ю.н., доцентом Кельбою С. Г. провели медіа-презентацію на тему "Адміністративно-правові режими: проблемні аспекти". Майбутні правники мали можливість публічно захистити свої роботи, акцентуючи увагу на актуальних проблемах адміністративного права.

На заході були присутні:

Перший проректор університету - Пелипчук С. М., к.п.н., доцент;

Зав.кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін - Полонка І. А., к. ю.н., доцент;

Доцент каф. Професійних та спеціальних правових дисциплін - Руснак Л. М., к.ю. н., доцент.

07-10-2020