Колектив Буковинського університету вітає з успішним захистом дисертації Морараш Галину Володимирівну

Колектив Буковинського університету
в і т а є

викладача кафедри філологічних та суспільних дисциплін
Морараш Галину Володимирівну
з успішним захистом дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидат філологічних наук

Бажаємо успіхів та нових здобутків

25-08-2016

22 січня - День соборності України

Викладачами університету - к.і.н. Трачук О.В., к.е.н. Бурдейною Л.В. та студентами груп П-1 та А-21, Ф-21, Ф-201 проведено захід, присвячений Дню соборності України

Науково-методичний семінар на тему: "Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу"

17, 20 січня 2020 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» проведено науково-методичний семінар на тему: «Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу.

Зміна реквізитів ПВНЗ "Буковинський університет"

Бухгалтерія університету повідомляє, що з 13.01.2020р. змінюються реквізити на оплату послуг.

Мова об’єднує!!!

Цими незвично теплими грудневими днями Рідне Слово, яке є наймогутнішим мистецтвом усіх часів, об’єднало учнівську та студентську молодь, учителів і методистів. 14 грудня було проведено обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а 21 грудня –ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.