МАГІСТРИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ РОБОТОДАВЦЯМ БУКОВИНИ

23.02.2018 відбувся публічний захист магістерських дипломних робіт випускників факультету КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ спеціальності 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології.

90% студентів, що закінчують магістерську програму вже працевлаштовані по спеціальності.

Присутні роботодавці з фірм «Аркона», «Каскад», «Data wiz» зацікавилися представленими дослідженнями та запросили кращих студентів на стажування з подальшим працевлаштуванням.

23-02-2018