МАГІСТРИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ РОБОТОДАВЦЯМ БУКОВИНИ

23.02.2018 відбувся публічний захист магістерських дипломних робіт випускників факультету КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ спеціальності 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології.

90% студентів, що закінчують магістерську програму вже працевлаштовані по спеціальності.

Присутні роботодавці з фірм «Аркона», «Каскад», «Data wiz» зацікавилися представленими дослідженнями та запросили кращих студентів на стажування з подальшим працевлаштуванням.

23-02-2018

Конкурс серед викладачів на викладання в рамках Erasmus+ mobility of staff

Оголошується конкурс серед викладачів Буковинського університету на викладання в рамках Erasmus+ mobility of staff.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

20.12.18 Успішно пройшов попередній захист магістерських робіт студентів спеціальності 122 комп'ютерні науки

Попередній захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня «Магістр» спеціальності 081 Право

20 грудня на юридичному факультеті відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня «Магістр» спеціальності 081 Право.

Попередній захист дипломних магістерських робіт студентами спец. «Облік і оподаткування»

17 грудня на факультеті ІТЕ відбувся попередній захист магістерських робіт за спеціальностями 071-облік і оподаткування та 072-фінанси, банківська справа та страхування.