Міжвузівський круглий стіл

     Міжвузівський студентський круглий стіл за темою «Фінансово-економічні, інформаційні, організаційні та правові інструменти управлінських технологій розвитку бізнес-проектів у контексті «SmartEconomy» із врахуванням сучасних викликів, загроз і можливостей.

     Пленарне засідання відкрила к.е.н. доцент кафедри управління проектами та безпеки підприємства С.І. Белей, яка привітала учасників круглого столу і наголосила на необхідності посиленого вивчення всіх управлінських технологій для розвитку бізнес-проектів; повідомила про мету круглого столу, яка передбачала сформувати в студентів уявлення про розвиток бізнес-проектів у контексті «SmartEconomy». В круглому столі взяли участь студентів I-IVкурсів, які жваво обговорювали актуальні питання сьогодення.

     Заключне слово було надано к.е.н., доценту кафедри фінансів ПВНЗ «Буковинський університет» Н.П. Стаховій, яка подякувала всім учасникам круглого столу та наголосила на перспективах, що відкриваються перед випускниками вишів України, які досліджують бізнес-проекти із врахуванням сучасних викликів, загроз і можливостей. 

     Доповіді, підготовлені студентами, були інформативними, актуальними, пізнавальними і цікавими для всіх учасників та гостей круглого столу.

    Щиро дякуємо за участь усім учасникам круглого столу! 

    Бажаємо успіхів!


05-11-2018

Останні новини

ПОДАРУНОК ДО ДНЯ СТУДEНТА

15 листопада на пeрeдодні Міжнародного Дня студeнта Буковинський унівeрситeт провів турнір з боулінгу у розважальному цeнтрі *Турбіна*.

НАГОРОДЖEННЯ КРАЩИХ СТУДEНТІВ УНІВEРСИТEТУ

15 та 16 листопада 2018 року кращих студeнтів Буковинського унівeрситeту відзначили грамотами, подяками та грошовими прeміями Чeрнівeцькоі обласноі дeржавноі адміністраціі...

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1684-л від 02.11.2018р. в університеті 14 листопада розпочала роботу експертна комісія...

ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА

Прийміть щирі вітання з нагоди МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА!

Запрошуємо студентів приийняти участь у соціальніий програмі Scholarship

Запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання Буковинського унівеситету приийняти участь у соціальніий програмі Scholarship.


Всі новини