Міжвузівський круглий стіл

     Міжвузівський студентський круглий стіл за темою «Фінансово-економічні, інформаційні, організаційні та правові інструменти управлінських технологій розвитку бізнес-проектів у контексті «SmartEconomy» із врахуванням сучасних викликів, загроз і можливостей.

     Пленарне засідання відкрила к.е.н. доцент кафедри управління проектами та безпеки підприємства С.І. Белей, яка привітала учасників круглого столу і наголосила на необхідності посиленого вивчення всіх управлінських технологій для розвитку бізнес-проектів; повідомила про мету круглого столу, яка передбачала сформувати в студентів уявлення про розвиток бізнес-проектів у контексті «SmartEconomy». В круглому столі взяли участь студентів I-IVкурсів, які жваво обговорювали актуальні питання сьогодення.

     Заключне слово було надано к.е.н., доценту кафедри фінансів ПВНЗ «Буковинський університет» Н.П. Стаховій, яка подякувала всім учасникам круглого столу та наголосила на перспективах, що відкриваються перед випускниками вишів України, які досліджують бізнес-проекти із врахуванням сучасних викликів, загроз і можливостей. 

     Доповіді, підготовлені студентами, були інформативними, актуальними, пізнавальними і цікавими для всіх учасників та гостей круглого столу.

    Щиро дякуємо за участь усім учасникам круглого столу! 

    Бажаємо успіхів!


05-11-2018

Останні новини

Конкурс серед викладачів на викладання в рамках Erasmus+ mobility of staff

Оголошується конкурс серед викладачів Буковинського університету на викладання в рамках Erasmus+ mobility of staff.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

20.12.18 Успішно пройшов попередній захист магістерських робіт студентів спеціальності 122 комп'ютерні науки

20.12.18 Успішно пройшов попередній захист магістерських робіт студентів спеціальності 122 комп'ютерні науки

Попередній захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня «Магістр» спеціальності 081 Право

20 грудня на юридичному факультеті відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня «Магістр» спеціальності 081 Право.

Попередній захист дипломних магістерських робіт студентами спец. «Облік і оподаткування»

17 грудня на факультеті ІТЕ відбувся попередній захист магістерських робіт за спеціальностями 071-облік і оподаткування та 072-фінанси, банківська справа та страхування.


Всі новини