Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку»

27-28 квітня 2017 року в Буковинському університеті розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися:

- Маниліч Михайло Іванович— професор, заслужений працівник народної освіти України; президент Буковинського університету;

-  Борець Микола Ярославович – керуючий справами      Чернівецької обласної ради;

-    Паскар Олександр Євгенович – заступник Чернівецького міського голови.

- Елеонора Молдован – генеральний  консул консульства Румунії у м.Чернівці;

-  Стефан  Пурічі – професор,проректор з наукової роботи Сучавського університету імені «Штефана чел Маре».

У роботі конференції взяли участь науковці та студенти з 21 вузу України та зарубіжжя: Польщі, Сербії, Румунії, Китайської Народної Республіки.

На пленарному засіданні цікавими були доповіді:

-   Інновації в управлінні ризиками: оцінка рівня сприйняття корупції в США ( Окуліч-Козарін Валерій, доктор педагогічних наук , професор Політехнічний університет, Польща).

-  Правове регулювання приватних відносин за чинним цивільним законодавством України ( Шишка Р.Б. , доктор юридичних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, Київський університет права НАН України).

- Перспективні напрями розширення Китайсько-Українського співробітництва у сфері науки і освіти (Захарін  С. В.,доктор економічних наук, професор, Тяньцзинський університет  іноземних мов, Китайська Народна  Республіка).

-  Концепт вирішення суспільних проблем сталого розвитку в земельних відносинах (Сидор В.Д., доктор юридичних наук, професор, Чернівецький юридичний інститут НУ «Одеська юридична академія») та інші.

На конференції працювали такі секції:

1. Право і культура.
  2. Математичні методи, моделі та інформаційні технології.
  3. Інноваційний розвиток економіки.
  4. Менеджмент.
  5. Медіація.

Мета даної конференції під час творчих дискусій виробити рекомендації щодо впровадження в життя наукових досягнень у галузі економіки, права та інформаційних технологій. Проведення  міжнародної конференції на базі Буковинського університету стає доброю традицією і сприяє ефективному науковому співробітництву.

29-04-2017