Студенти університету у літній школі в Румунії

    Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» Давід Домніцак та Северіна Давід, а також спеціальності «Право» – Олександра Плеван та Ілля Унгурян, взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», що проводилась у період з 16 по 21 липня 2018 року у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.

За цей період студенти освоїли курс, що складався з 6 лекцій та екскурсії визначними місцями неподалік міста Ватра-Дорней. Тематика лекцій була присвячена культурі, традиціям, історії та розвитку Буковини.

Ось, що про це думають самі студенти:

«Завдяки цікавому поданню викладачами інформації нам вдалося розширити свій кругозір та дізнатися багато нового про край, де ми живемо. Політична та соціальна складова курсу змусила нас по іншому дивитися на суспільство.

   Організація, проживання та харчування – все на високому рівні. За це ми дякуємо колективу Сучавського університету. Дякуємо керівництву ПВНЗ «Буковинський університет» за надану можливість отримати новий досвід, і сподіваємось, що у нас ще не раз буде нагода взяти участь у подібних заходах.»


30-07-2018

Останні новини

Відкрите семінарське зайняття на тему: "Бюджет"

На факультеті інформаційних технологій та економіки відбулось відкрите семінарське зайняття на тему: "Бюджет"

"Напиши листа захиснику України"

Напередодні Дня захисника України студенти Буковинського університету взяли участь у Всеукраїнській акції "Напиши листа захиснику України".

ВІТАЄМО ІЗ ДНEМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Цe справжнє свято мужності й самовідданості, свято гeроізму та благородства, якими володіють справжні оборонці, визволитeлі й захисники Украіни, водночас стало уособлeним святом усіх чоловіків.

Відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист"

З нагоди тижня права 11 жовтня відбулося відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист" де було продемонстровано презетанацію на тему "Еволюція цивільного (приватного) права на теренах України".

Зустріч на тему: "Актуальність юридичної професії сьогодні"

10 жовтня 2018 року о 12:00 у конференц-залі університету відбулась зустріч студентів з фахівцями-юристами на тему "Актуальність юридичної професії сьогодні"...


Всі новини