Студенти університету у літній школі в Румунії

    Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» Давід Домніцак та Северіна Давід, а також спеціальності «Право» – Олександра Плеван та Ілля Унгурян, взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», що проводилась у період з 16 по 21 липня 2018 року у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.

За цей період студенти освоїли курс, що складався з 6 лекцій та екскурсії визначними місцями неподалік міста Ватра-Дорней. Тематика лекцій була присвячена культурі, традиціям, історії та розвитку Буковини.

Ось, що про це думають самі студенти:

«Завдяки цікавому поданню викладачами інформації нам вдалося розширити свій кругозір та дізнатися багато нового про край, де ми живемо. Політична та соціальна складова курсу змусила нас по іншому дивитися на суспільство.

   Організація, проживання та харчування – все на високому рівні. За це ми дякуємо колективу Сучавського університету. Дякуємо керівництву ПВНЗ «Буковинський університет» за надану можливість отримати новий досвід, і сподіваємось, що у нас ще не раз буде нагода взяти участь у подібних заходах.»


30-07-2018

Останні новини

Якби ти нас, Тарасе, чув...

Цими прекрасними березневими днями ми вшановуємо пам'ять про основоположника нової української літературної мови ? Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулося засідання круглого столу.

Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання президента університету професора Маниліча М.І. з нагоди 8 Березня

Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.


Всі новини