Студенти університету у літній школі в Румунії

    Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» Давід Домніцак та Северіна Давід, а також спеціальності «Право» – Олександра Плеван та Ілля Унгурян, взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», що проводилась у період з 16 по 21 липня 2018 року у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.

За цей період студенти освоїли курс, що складався з 6 лекцій та екскурсії визначними місцями неподалік міста Ватра-Дорней. Тематика лекцій була присвячена культурі, традиціям, історії та розвитку Буковини.

Ось, що про це думають самі студенти:

«Завдяки цікавому поданню викладачами інформації нам вдалося розширити свій кругозір та дізнатися багато нового про край, де ми живемо. Політична та соціальна складова курсу змусила нас по іншому дивитися на суспільство.

   Організація, проживання та харчування – все на високому рівні. За це ми дякуємо колективу Сучавського університету. Дякуємо керівництву ПВНЗ «Буковинський університет» за надану можливість отримати новий досвід, і сподіваємось, що у нас ще не раз буде нагода взяти участь у подібних заходах.»


30-07-2018

Останні новини

Правовий брейн-ринг «Я МАЮ ПРАВО» провели для студентів-правників

12 грудня в Чернівцях відбувся правовий брейн-ринг «Я маю право» для студентів

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

8 грудня 2018 року проведено ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Успішний захист курсових робіт!!

7 грудня 2018 року на кафедрі фінансів відбувся захист курсових робіт з дисципліни « фінанси підприємств»

Захист курсових робіт студентів груп К-21, К-201

Факультет ІТЕ Організація баз даних та знань

Круглий стіл на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін»

30 листопада 2018 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» кафедрою фінансів було організовано проведення міжвузівського круглого столу на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін».


Всі новини