Студенти університету у літній школі в Румунії

    Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» Давід Домніцак та Северіна Давід, а також спеціальності «Право» – Олександра Плеван та Ілля Унгурян, взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», що проводилась у період з 16 по 21 липня 2018 року у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.

За цей період студенти освоїли курс, що складався з 6 лекцій та екскурсії визначними місцями неподалік міста Ватра-Дорней. Тематика лекцій була присвячена культурі, традиціям, історії та розвитку Буковини.

Ось, що про це думають самі студенти:

«Завдяки цікавому поданню викладачами інформації нам вдалося розширити свій кругозір та дізнатися багато нового про край, де ми живемо. Політична та соціальна складова курсу змусила нас по іншому дивитися на суспільство.

   Організація, проживання та харчування – все на високому рівні. За це ми дякуємо колективу Сучавського університету. Дякуємо керівництву ПВНЗ «Буковинський університет» за надану можливість отримати новий досвід, і сподіваємось, що у нас ще не раз буде нагода взяти участь у подібних заходах.»


30-07-2018

Останні новини

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.

ВСТУП - 2018

Оплата за 1 рік навчання (для студентів І курсу)

Вручення дипломів випускникам університету 2018

27.06.2018 відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста випускникам буковинського університету.

Студенти Коледжу "Буковинський університет" успішно склали ЗНО з української мови!

Студенти Коледжу "Буковинський університет" успішно склали ЗНО з української мови!


Всі новини