Літня школа «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», Сучава, Румунія

Запрошуємо румуномовних студентів для участі в літній школі

«Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», яка
вібудеться з 1 по 6 липня в Сучавському університеті імені Стефана чел Маре, Румунія.
Заїзд 1 липня в обід, від'їзд 6 липня після сніданку.

Запис здійснює проректор з міжнародних зв’язків, проф.Виклюк Я.І.

15-06-2017

2 вересня – Свято знань!!!

Шановні викладачі та студенти, ПВНЗ «Буковинський університет» гостинно запрошує Вас на Свято знань, яке відбудеться 2 вересня 2019р. о 10:00!

У ПВНЗ "Буковинський університет" продовжено набір на денну та заочну форми навчання!

Після 11 класу на ІІ курс молодшого спеціаліста та 1 курс бакалавра. Здипломом молодшого спеціаліста на бакалаврат та ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста з іншої спеціальності. З дипломом кваліфікованого робітника на ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста. З дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра на магістратуру та ІІ (ІІІ) курс бакалавра з іншої спеціальності.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

Не засмучуйся отримати диплом бакалавра реально!

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» успішно закінчили навчання за програмою Еразмус+ в Західному Університеті ім. Василя Голдіша м. Арад (Румунія)

Студенти спеціальності «Право» повернулися із семестрового навчання в Західному Університеті ім. Василя Голдіша (Румунія).