Літня школа «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», Сучава, Румунія

Запрошуємо румуномовних студентів для участі в літній школі
«Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», яка
вібудеться з 24 по 29 липня в Сучавському університеті імені Стефана чел Маре, Румунія.
Заїзд 24 липня в обід, від'їзд 29 липня після сніданку.

Запис здійснює проректор з міжнародних зв’язків, проф.Виклюк Я.І. або заступник студкому Малик Андрій.

15-06-2017

Якби ти нас, Тарасе, чув...

Цими прекрасними березневими днями ми вшановуємо пам'ять про основоположника нової української літературної мови ? Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулося засідання круглого столу.

Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання президента університету професора Маниліча М.І. з нагоди 8 Березня

Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.