Безкоштовні підготовчі курси до вступу

Б У К О В И Н С Ь К И Й   У Н І В Е Р С И Т Е Т

Оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу

для учнів 9-х та 11-х класів.

Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін:

• Українська мова та література
  • Історія України

Заняття проходять щосуботи. Тривалість навчання - 7 місяців.

Слухачі підготовчих курсів мають переваги під час вступу до вищого навчального закладу. Звертатися до приймальної комісії.

Адреса: м.Чернівці, вул. Дарвіна, 2-А

Телефон приймальної комісії (0372) 52-00-12, моб. +380954459790

17-10-2017

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 рік

Приймальна комісія приватного вищого навчального закладу "Буковинський університет" оголошує перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет»

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет» Ліцензія Міністерства освіти і науки України наказ №102-л від 22.05.2017р. Безкоштовні підготовчі курси до вступу для учнів 9-х та 11-х класів. Початок занять з 11.11.17р.

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для олодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.