Безкоштовні підготовчі курси до вступу

Б У К О В И Н С Ь К И Й   У Н І В Е Р С И Т Е Т

Оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу

для учнів 9-х та 11-х класів.

Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін:

• Українська мова та література
  • Історія України

Заняття проходять щосуботи. Тривалість навчання - 7 місяців.

Слухачі підготовчих курсів мають переваги під час вступу до вищого навчального закладу. Звертатися до приймальної комісії.

Адреса: м.Чернівці, вул. Дарвіна, 2-А

Телефон приймальної комісії (0372) 52-00-12, моб. +380954459790