Круглий стіл-зустріч з адвокатом Ковч Тарасом Богдановичем

Кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін на чолі із викладачем Білінською Л. В. проведено круглий стіл-зустріч з адвокатом Ковч Тарасом Богдановичем на тему "Онлайн кредити - правова проблематика та способи практичного вирішення в судах загальної юрисдикції з подальшим правом звернення до судів апеляційної та касаційної інстанцій".

Студенти Буковинського університету набули практичних навичок щодо розгляду та юридичного супроводу справ в банківській сфері, а також вирішення їх по суті.

На заході були присутні:
     Декан юридичного факультету - Кельбя С. Г., к.ю. н., доцент ;
     Декан факультету ІТЕ - Штерма Т. В., к.е. н., доцент;
     Проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків - Виклюк Я. І., д.ф-м.н, професор.

08-10-2020