Круглий стіл на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін»

30 листопада 2018 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» кафедрою фінансів було організовано проведення міжвузівського круглого столу на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін».
До участі в роботі науково-практичного заходу долучились студенти ПВНЗ «Буковинський університет», Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Чернівецького коледжу дизайну та економіки.
     На офіційному відкритті круглого столу з вітальним словом до учасників звернувся Президент ПВНЗ «Буковинський університет», професор, доктор філософії з економічних наук, заслужений працівник народної освіти України Маниліч Михайло Іванович, який відмітив актуальність круглого столу в аспекті розвитку міжвузівського співробітництва студентів, аспірантів та молодих вчених, здійснення обміну досвідом проведення наукових досліджень з актуальних проблем економіки та управління.
В ході заходу учасники круглого столу обговорювали концептуальні засади управління інноваційним розвитком підприємства, крауд -технології інноваційних змін в Україні, управління бізнес-процесами торговельних підприємств, механізм забезпечення фінансової стійкості територіальних громад тощо. Особливе зацікавлення викликала проблематика, що пов’язана з реалізацією інформаційної складової процесу управління в економічному просторі.
     Учасники круглого столу відзначили доброзичливу атмосферу, яка дозволила вести конструктивну і водночас толерантну дискусію. Круглий стіл зміг об’єднати погляди різних молодих дослідників, адже обговорення – це є всебічне бачення тієї чи іншої проблематики.
     За результатами роботи круглого столу ухвалено рекомендації, спрямовані на пошук шляхів вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу.
     Усі учасники конференції отримали сертифікати, що засвідчують їх участь. За результатами заходу буде видано збірник матеріалів «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін».
     Оргкомітет Міжвузівського круглого столу «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін» дякує учасникам за плідну роботу та бажає подальшого наукового зростання!

04-12-2018