Круглий стіл на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін»

     30 листопада 2018 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» кафедрою фінансів було організовано проведення міжвузівського круглого столу на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін».
До участі в роботі науково-практичного заходу долучились студенти ПВНЗ «Буковинський університет», Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Чернівецького коледжу дизайну та економіки.
     На офіційному відкритті круглого столу з вітальним словом до учасників звернувся Президент ПВНЗ «Буковинський університет», професор, доктор філософії з економічних наук, заслужений працівник народної освіти України Маниліч Михайло Іванович, який відмітив актуальність круглого столу в аспекті розвитку міжвузівського співробітництва студентів, аспірантів та молодих вчених, здійснення обміну досвідом проведення наукових досліджень з актуальних проблем економіки та управління.
В ході заходу учасники круглого столу обговорювали концептуальні засади управління інноваційним розвитком підприємства, крауд -технології інноваційних змін в Україні, управління бізнес-процесами торговельних підприємств, механізм забезпечення фінансової стійкості територіальних громад тощо. Особливе зацікавлення викликала проблематика, що пов’язана з реалізацією інформаційної складової процесу управління в економічному просторі.
     Учасники круглого столу відзначили доброзичливу атмосферу, яка дозволила вести конструктивну і водночас толерантну дискусію. Круглий стіл зміг об’єднати погляди різних молодих дослідників, адже обговорення – це є всебічне бачення тієї чи іншої проблематики.
     За результатами роботи круглого столу ухвалено рекомендації, спрямовані на пошук шляхів вирішення актуальних питань, які обговорювались під час роботи науково-практичного заходу.
     Усі учасники конференції отримали сертифікати, що засвідчують їх участь. За результатами заходу буде видано збірник матеріалів «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін».
     Оргкомітет Міжвузівського круглого столу «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін» дякує учасникам за плідну роботу та бажає подальшого наукового зростання!


04-12-2018

Останні новини

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

Акція «Милосердя»

У передсвяткові дні традиційною стала зустріч студентів Буковинського університету з вихованцями дитячого будинку «Сонечко»

9 квітня 2019 року студенти відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».

9 квітня 2019 року студенти ПВНЗ «Буковинський університет» разом із викладачами к.е.н.,доцент Стахова Н.П. та к.е.н., Бурдейна Л.Д. відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».


Всі новини