Круглий стіл на тему «Значення англійської мови для майбутніх фахівців у сфері інформаційних технологій»

18 травня в конференц-залі університету викладачем-методистом англійськоїмови, доцентом кафедри суспільних і філологічних дисциплін ПВНЗ«Буковинський університет» Матійчук К.Д. та завідувачем циклової комісії«Туристичного обслуговування, іноземних мов», викладачем вищої категоріїДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» Столяр Н.В. було організованота проведено круглий стіл на тему «Значення англійської мови для майбутніхфахівців у сфері інформаційних технологій». З вітальним словом доучасників звернулася проректор з навчальної роботи Шинкарюк І.О. Цікавіпропозиції прозвучали у доповідях запрошених гостей: Звіріда Г.О. (кластерБуковинських інформаційних технологій імені Йозефа Шумпетера), Гросу Т.(IT-компанія Soft Serve) та Деніела Хeйдена (англійський мовний центр«Americana»).


20-05-2016

Останні новини

Увага студентам та батькам!

На період карантину на сайті університету працює система дистанційного навчання.

Пам'ятаймо заповіти Пророка української нації!!!

Студенти ПВНЗ "Буковинський університет" до 206-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Випуск магістрів 2020 року!

Буковинський університет випустив магістрів зі спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Право» та «Комп’ютерні науки»

Профспілкові звітно-виборні збори колективу ПВНЗ «Буковинський університет»

Профспілковою організацією університету проведено звітно-виборні збори на яких обговорено звіт про роботу профспілкового комітету за період 2015-2020 років.


Всі новини