Круглий стіл на тему «Значення англійської мови для майбутніх фахівців у сфері інформаційних технологій»

18 травня в конференц-залі університету викладачем-методистом англійськоїмови, доцентом кафедри суспільних і філологічних дисциплін ПВНЗ«Буковинський університет» Матійчук К.Д. та завідувачем циклової комісії«Туристичного обслуговування, іноземних мов», викладачем вищої категоріїДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» Столяр Н.В. було організованота проведено круглий стіл на тему «Значення англійської мови для майбутніхфахівців у сфері інформаційних технологій». З вітальним словом доучасників звернулася проректор з навчальної роботи Шинкарюк І.О. Цікавіпропозиції прозвучали у доповідях запрошених гостей: Звіріда Г.О. (кластерБуковинських інформаційних технологій імені Йозефа Шумпетера), Гросу Т.(IT-компанія Soft Serve) та Деніела Хeйдена (англійський мовний центр«Americana»).


20-05-2016

Останні новини

До уваги студентів та батьків Буковинського університету!

З 21 по 25 вересня навчання проводиться дистанційно. Якщо в подальшому не буде погіршення епідеміологічної ситуації то з 28 вересня навчання всіх студентів університету буде у звичайному (аудиторному режимі) з збереженням протиепідеміологічних умов.

Набір на бакалаврат та магістратуру продовжено! Чекаємо на Вас!

Отримуй престижну освіту в Чернівцях та навчайся за найнижчими цінами.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Днем незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня незалежності України! Цей день знаменує торжество української державності, національної гідності та свободи.

Привітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Вітаємо з національним святом – Днем державного прапора України!


Всі новини