Круглий стіл на тему «Значення англійської мови для майбутніх фахівців у сфері інформаційних технологій»

18 травня в конференц-залі університету викладачем-методистом англійськоїмови, доцентом кафедри суспільних і філологічних дисциплін ПВНЗ«Буковинський університет» Матійчук К.Д. та завідувачем циклової комісії«Туристичного обслуговування, іноземних мов», викладачем вищої категоріїДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж» Столяр Н.В. було організованота проведено круглий стіл на тему «Значення англійської мови для майбутніхфахівців у сфері інформаційних технологій». З вітальним словом доучасників звернулася проректор з навчальної роботи Шинкарюк І.О. Цікавіпропозиції прозвучали у доповідях запрошених гостей: Звіріда Г.О. (кластерБуковинських інформаційних технологій імені Йозефа Шумпетера), Гросу Т.(IT-компанія Soft Serve) та Деніела Хeйдена (англійський мовний центр«Americana»).

20-05-2016