Конкурс на краще знання прислів’їв латинською мовою (LingvaLatina)

Per aspera ad astra.

Конкурс на краще знання прислів’їв

латинською мовою (LingvaLatina)

на правову тематику

З нагоди Дня юриста 5 жовтня відбувся конкурс знавців прислів`їв латинською мовою (LingvaLatina) на правову тематику серед студентів юридичного факультету. Команди «Advocatorum» (aдвокати) та «Accusatorum» (прокурори) тлумачили латинські прислів’я зі словами закон, честь, гідність, правда; наводили приклади прислів’їв, за допомогою жестів, рухів та міміки показували афоризми.

Сподіваємося, що у майбутньому наші студенти стоятимуть на стороні права та закону. І дотримуватимуться головних заповідей юриста:

Non vi, sed mente(Не силою, а розумом).

Duralex, sedlex(Суворий закон, але закон).

Aectum et bonus est lex legume (Справедливість і благо є закон законів).

Підготували захід викладачі кафедри соціально-гуманітарнихдисциплін.

08-10-2018