Конкурс творчих робіт присвячений 100-річчу Буковинського віче

     На юридичному факультеті відбувся конкурс творчих робіт, присвячений 100-річчу Буковинського віче на тему "Буковинське віче та його історичне значення".

    Найкращі наукові роботи опубліковані у збірнику студентської науково-практичної конференції "Юридична наука у сучасному світі: здобутки та перспективи".

    Мирна Дарія та Флорескул Єва публічно виступили на конференції та на досить високому науково-теоретичному рівні вказали на важливість цієї події для Буковини. Вітаємо переможців!


21-11-2018

Останні новини

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

Акція «Милосердя»

У передсвяткові дні традиційною стала зустріч студентів Буковинського університету з вихованцями дитячого будинку «Сонечко»

9 квітня 2019 року студенти відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».

9 квітня 2019 року студенти ПВНЗ «Буковинський університет» разом із викладачами к.е.н.,доцент Стахова Н.П. та к.е.н., Бурдейна Л.Д. відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».


Всі новини