Конкурс творчих робіт присвячений 100-річчу Буковинського віче

На юридичному факультеті відбувся конкурс творчих робіт, присвячений 100-річчу Буковинського віче на тему "Буковинське віче та його історичне значення".

Найкращі наукові роботи опубліковані у збірнику студентської науково-практичної конференції "Юридична наука у сучасному світі: здобутки та перспективи".

Мирна Дарія та Флорескул Єва публічно виступили на конференції та на досить високому науково-теоретичному рівні вказали на важливість цієї події для Буковини. Вітаємо переможців!

21-11-2018